Новини

ВИПУСК №4 (84) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Представляємо вашій увазі випуск №4 (84) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська».


29 Вересня 2021


Візит гостей з Республіки Казахстан

З 21 по 24 вересня 2021 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України приймав делегацію з Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна Республіки Казахстан. Метою візиту вчених-освітян Республіки Казахстан було встановлення наукових зв’язків для проведення спільних педагогічних досліджень щодо впровадження імерсивних технологій у навчання.


26 Вересня 2021


Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

22 вересня 2021 року відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ», організатором якої є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Учасниками конференції стали науковці з 17 закладів освіти України та вчені-освітяни з Республіки Казахстан.


26 Вересня 2021


Серпневі педагогічні наради у школах міста Києва

31 серпня 2021 року відбулася педагогічна нарада у Спеціалізованій школі ім. Івана Кудрі № 181. На нараду було запрошено Сороко Наталію Володимирівну, кандидата педагогічних наук, завідувачку відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка презентувала присутнім особливості використання імерсивних технологій у навчальному процесі закладів загальної середньої освіти.


1 Вересня 2021


Учені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання – учителям. Серпневі конференції

25 серпня 2021 року Національна академія педагогічних наук України провела традиційну веб-конференцію в режимі онлайн-трансляції для педагогічних працівників. Учені Інституту поділилися досвідом впровадження інновацій та надали поради щодо таких питань: хмаро орієнтовані системи відкритої науки у діяльності вчителя; використання доповненої реальності; інформаційно-освітнє середовище як засіб реалізації громадянської освіти; інформаційні технології адаптивної аналітики процесу навчання; організаційно-педагогічні умови здоров'язбережувального використання ІКТ у школі.


27 Серпня 2021


ВИПУСК №3 (83) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Опубліковано випуск №3 (83) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Відповідно наукометричного рейтингу від Google Академія для вітчизняних наукових видань журнал посідає 1 місце у топ 100 «Найкращі публікації» серед наукових періодичних видань України та 9 місце у «Рейтингу наукових періодичних видань України». 


1 Липня 2021


Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

25 червня 2021 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) в онлайн форматі відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором заходу.


25 Червня 2021


Оголошено результати державної атестації  наукових установ НАПН України у першому півріччі 2021 р.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 02.06.2021 р. № 615 Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України успішно пройшов державну атестацію з високими показниками у загальному рейтингу наукових установ і віднесений до I класифікаційної групи.

24 Червня 2021


ІХ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

17 червня 2021 р. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив співорганізатором ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року проходила в дистанційному форматі.


21 Червня 2021


ІІІ Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

15-16 червня 2021 року відбувся Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», ініціатором якого вже три роки поспіль є Національний центр «Мала академія наук України». Співорганізатором, серед інших – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Серед наукових напрямів форуму: Цифровізація як ключовий фактор розвитку освіти ХХІ ст.; Цифрові платформи та цифровий контент щодо дистанційної форми навчання; Психолого-педагогічні проблеми дистанційного і змішаного навчання; Розвиток інтелекту і суб'єктності у віртуальному освітньому просторі.


16 Червня 2021


Новини 181 — 190 з 622
Початок | Поперед. | 17 18 19 20 21 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.